Vytisknout tuto stránku

Hledáme novou posilu do našeho týmu, a to na pozici kuchař / kuchařka.

Co Vás čeká.

Malý kolektiv lidí, který se snaží společnými silami pečovat o hotelové hosty k jejich spokojenosti. Náplň práce je velice pestrá, jistě se nebudete nudit.

Náplní Vaší práce.

Především budete vařit pro hotelové hosty. Seznámíte se s portfoliem dodavatelů, u kterých budete telefonicky či osobně objednávat zboží. Zakusíte něco málo drobných oprav. V zimních měsících pak frézování či zajištění dopravy hostů do hotelu z nedalekého centrálního parkoviště.

Co od Vás očekáváme?

  • Pozitivní a aktivní přístup k práci.
  • Týmovost.
  • Spolehlivost a samostatnost.
  • Osobní zkušenost v oboru.
  • Řidičský průkaz na osobní vozidlo.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Možnost seberealizace.
  • Pracovní doba dohodou s ostatními kolegy.
  • Stravování po dobu pracovního dne zajištěna zaměstnavatelem.
  • Možnost čerpání příspěvku na ubytování v místě pracoviště.
  • Výše čisté průměrné měsíční mzdy 22.000,- Kč.
  • Stálý pracovní poměr.

Co Vás ještě může zajímat?

  • Nástup možný dle vzájemné dohody.
  • Místo výkonu práce – hotel Luční dům, Janské Lázně.
  • Sledovat nás můžete na www.facebook.com/lucnidum.

Zaujali jsme Vás? Pojďme zjistit, zda jsme stejně naladěni a ozvěte se nám. Kolektiv hotelu Luční dům se těší na osobní setkání.

Naposledy změněnoúterý, 14 duben 2020 12:34
(0 hlasů)
Joomla SEF URLs by Artio