-

+420-731-583-081

542 25, Luční 122, Janské Lázně, Česká Republika

Menu

Vyzkoušejte sjezd na terénních horských kárách.

By

V krásném a klidném prostřední krkonošské vesničky Benecko můžete zažít tu pravou zábavu. Sjezd na speciálních terénních kárách po sjezdovce, která je ideálním svahem pro malé i velké. Vlek Vás vyveze na vrchol kopce a odtud si již můžete vychutnat parádní jízdu dolů. Jede se každý den od 14:00 hod.


KDE:  Benecko ( pouhých 30km z Janských Lázních )
KDY:  denně od 14:00 do 18:00 hod.

 

More

Beech C45H Expeditor na letišti ve Vrchlabí

By
Nedaleko našeho hotelu na letišti ve Vrchlabí létal nádherný Beech C45H Expeditor!
 
Beech C45H Expeditor “Southern Comfort” byl vyroben jako AT-7 výrobní číslo 4166, dokončen 4.12.1942 a za cenu 56579 USD dodán 11.12.1942 do Material Command, Wright Army Air Field, kde sloužil celou válku.

Nápojový lístek

By

Nápoje z naší nabídky si můžete vychutnat na trávníkové terase u bazénu, kde Vás velmi rádi obsloužíme. Jako novinku horkého léta nabízíme hostům domací bezovou limonádu s čerstvou mátou a citrónem. Nápojový lístek viz. příloha níže.

More

Hlavní jídelní lístek

By

Hotelovou restauraci pro 45 lidí naleznete v přízemí hotelu, svým hostům nabízí jak tradiční českou, tak mezinárodní kuchyni v moderním pojetí, založenou na čerstvosti a kvalitě potravin a příjemné obsluze. Jídelní lístek naleznete v příloze níže.

More

Polopenze pro hotelové hosty

By

Polopenze pro hotelové hosty se skládají ze snídaní formou švédských stolů a tříchodové večeře - polévka, hlavní chod, dezert. Přičemž hlavní jídlo si hosté vybírají ze dvou variant. Jídelní lístek večerního menu pro hotelové hosty na týden viz. příloha níže.

More

NOVĚ OTEVŘENÝ INDOOR MINIGOLF

By

Nově otevřený indoor minigolf ve Svobodě nad Úpou vzdálený cca 3,7 km od hotelu Luční dům stojí jistě za Vaši návštěvu. Tento tip na nový zážitek pro celou rodinu Vás jistě potěší především při nepřízni počasí. Po dobrém pocitu z pohybu můžete znovu načerpat energii a potěšit své chuťové pohárky zde nabízenými vynikajícími hamburgery.

More

TIPY NA VÝLETY OPODÁL

By
  • Sněžka, nejvyšší vrchol ČR (1602 m n.m.)  - Pece pod Sněžkou lanovka 15km.
  • Veřejné koupaliště v Trutnově - 15km.
  • Vyjížďka na koních v Lánově - 15km.
  • Krkonošské muzeum ve Vrchlabí - 19km.
  • Rozhledna Žalý s výhledem na Vrchlabí, Rokytnici nad Jizerou aj. - 26km.
  • More

VÝLETY PO BLÍZSKÉM OKOLÍ

By
  • Pohádková země ve Svobodě nad Úpou - 3,7km výstav krkonošských pohádkových postaviček.
  • Adventure minigolf ve Svobodě nad Úpou – 6,3km.
  • Bobová dráha v Mladých Bukách – 6,3km.
  • Golfové hřiště v Mladých Bukách - 6,3km se může pochlubit jednou z nejkrásnějších vyhlídek v zemi. Jeho areál nabízí bezkonkurenční výhledy na Krkonoše včetně jejich dominant Černé hory, Sněžky a na překrásné Vraní vrchy a Zvičinu. Areál golfového hřiště nabízí 18jamkové hřiště a 6jamkové hřiště se cvičnými chipping a putting greeny a krytý driving range včetně zázemí a osvětlení.
More