-

+420-731-583-081

542 25, Luční 122, Janské Lázně, Česká Republika

Menu

Víkend s Černou horou za poloviční ceny.

By

Návštěvníci Krkonoš zbystřete o víkendu 17.9. / 18.9. zažijete dvojnásobnou zábavu za poloviční ceny. Lanovky, vybrané občerstvení, letní kino pro děti, malování na obličej, hudební večer s živou kapelou, kouřící drinky pro děti i dospělé, jízdy na čtyřkolkách - pro děti, dětský koutek  a spoustu další zábavy jak pro malé, tak velké se slevou 50%. Sluníčko zajistíme my a vy nezapomeňte dobrou náladu a pár drobáčků na útratu. Srdečně Vás zve a přeje příjemnou zábavu hotel Luční dům Janské Lázně. 

More

Vyzkoušejte sjezd na terénních horských kárách.

By

V krásném a klidném prostřední krkonošské vesničky Benecko můžete zažít tu pravou zábavu. Sjezd na speciálních terénních kárách po sjezdovce, která je ideálním svahem pro malé i velké. Vlek Vás vyveze na vrchol kopce a odtud si již můžete vychutnat parádní jízdu dolů. Jede se každý den od 14:00 hod.


KDE:  Benecko ( pouhých 30km z Janských Lázních )
KDY:  denně od 14:00 do 18:00 hod.

 

More

Beech C45H Expeditor na letišti ve Vrchlabí

By
Nedaleko našeho hotelu na letišti ve Vrchlabí létal nádherný Beech C45H Expeditor!
 
Beech C45H Expeditor “Southern Comfort” byl vyroben jako AT-7 výrobní číslo 4166, dokončen 4.12.1942 a za cenu 56579 USD dodán 11.12.1942 do Material Command, Wright Army Air Field, kde sloužil celou válku.

Nápojový lístek

By

Nápoje z naší nabídky si můžete vychutnat na trávníkové terase u bazénu, kde Vás velmi rádi obsloužíme. Jako novinku horkého léta nabízíme hostům domací bezovou limonádu s čerstvou mátou a citrónem. Nápojový lístek viz. příloha níže.

More

Hlavní jídelní lístek

By

Hotelovou restauraci pro 45 lidí naleznete v přízemí hotelu, svým hostům nabízí jak tradiční českou, tak mezinárodní kuchyni v moderním pojetí, založenou na čerstvosti a kvalitě potravin a příjemné obsluze. Jídelní lístek naleznete v příloze níže.

More

Polopenze pro hotelové hosty

By

Polopenze pro hotelové hosty se skládají ze snídaní formou švédských stolů a tříchodové večeře - polévka, hlavní chod, dezert. Přičemž hlavní jídlo si hosté vybírají ze dvou variant. Jídelní lístek večerního menu pro hotelové hosty na týden viz. příloha níže.

More

NOVĚ OTEVŘENÝ INDOOR MINIGOLF

By

Nově otevřený indoor minigolf ve Svobodě nad Úpou vzdálený cca 3,7 km od hotelu Luční dům stojí jistě za Vaši návštěvu. Tento tip na nový zážitek pro celou rodinu Vás jistě potěší především při nepřízni počasí. Po dobrém pocitu z pohybu můžete znovu načerpat energii a potěšit své chuťové pohárky zde nabízenými vynikajícími hamburgery.

More