-

+420-731-583-081

542 25, Luční 122, Janské Lázně, Česká Republika

Menu

ZÁŽITKY V JANSKÝCH LÁZNÍCH

By
  • Kabinová lanovka na Černou horu - 500m nabízí mnoho turistických a cyklistických tras.
  • Lanový park určený dětem i rodičům, začátečníkům i zdatným sportovcům - 500m.
  • Sjezd Černé hory na speciálních koloběžkách (půjčovna) - 500m.
  • Stanley rider, informace o zapůjčení stroje – 500m.
  • Venkovní minigolf pro celou rodinu - 1000m.
  • Výtvarná dílna Bosorka - 800m je určena pro ty, kteří neztratili chuť tvořit nebo ji snad právě nalezli, a to pro děti i dospělé. Všichni si mohou zkusit vyrobit buď šperk,  mozaikové zrcadlo, svíčku, ozdobit tričko, namalovat hrnek nebo snad točit na hrnčířském kruhu a vyrobit si např. hrníček, mističku atd. 
More

Ideální podmínky pro milovníky zimních sportů

By

Máme tu ideální podmínky pro milovníky zimních sportů i pro ty, kteří prostě jen milují zimní radovánky. Sněhu již máme dostatek a tak Vás srdečně zveme do Janských Lázních, kde zažijete spoustu legrace a sportovních zážitků. Lyžařské vleky, běžecké dráhy i ski busy jsou Vám plně k dispozici. Další výzvou se pro Vás jistě stane sjezd Černohorské sáňkařské cesty na sáňkách či bobech.

Do Janských Lázních Vás srdečně zve hotel Luční dům.

More

Sněhové podmínky

By

Dnešním dnem tj. 4.1.2016 se lyžuje na více než 11 km sjezdovek v areálech Černá hora a Pec pod Sněžkou. V úterý bude spuštěn provoz lanovky v Černém Dole.

Naši hosté si tedy mohou zalyžovat v Janských Lázních na těchto sjezdovkách: Anděl (1100 m), Sport 1 (250 m), ... Zalomená (1100 m), Ford Černohorská (1400 m), Hofmanky (1400 m) spodní část Protěže

Večerní lyžování zatím není v provozu.

Provoz Ski busu a city busu: všechny páteřní linky SkiResortu jsou již v provozu. V Peci pod Sněžkou a v Janských Lázních jsou v provozu City linky.

Aktuální informace ze SkiResortu Černá hora najde vždy na www.skiresort.cz/webkamery.

More

50% sleva na lanovky a bobovou dráhu

By

Víkend 19.9. - 20.9.2015 mají návštěvníci Krkonoš o polovičku nižší náklady na rodinný či romantický výlet.

Skiresort ČERNÁ HORA poskytne výše zmíněný víkend slevu 50% na lanovky, bobovou dráhu v Peci pod Sněžkou, dětský monkey park v Peci pod Sněžkou, zapůjčení koloběžek, rozhlednu na Černé hoře, či vstup na výstavu "Pohádkové Krkonoše", viz. leták.

 

More