-

+420-731-583-081

542 25, Luční 122, Janské Lázně, Česká Republika

Menu

Stezka korunami stromů Krkonoše v Janských Lázních

By

Stezka korunami stromů v Janských Lázních se svým návštěvníkům otevře již tento měsíc (červen 2017). Budete moci obdivovat krásy krkonošské přírody, dech beroucí výhled a zcela ojediněle Vás stezka zavede i do podzemí. Nafotili jsme pro Vás aktuální stav výstavby. Janské Lázně už nyní nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství aktivit jak pro dospělé, tak pro děti. Je ideálním místem k letní dovolené, na které se zcela jistě nebudete nudit. Hotel Luční dům se nachází v blízkosti stezky. Příjemnou procházkou lesem trvá cesta pouhých 20 minut. 

More

Aktuální sněhová nadílka je jako stvořená pro zimní radovánky.

By

Sjezdové lyžování v Janských Lázních

Aktuálně můžou návštěvnící Janských Lázních lyžovat na 30 km sjezdovek. Od 1.1.2017 v Janských Lázních je možné využít večerní lyžování na Protěži, na Javoru a na Modřínu. Na sjezdovce Duncan ve Svobodě nad Úpou je večerní lyžovaní v provozu od čtvrtka do soboty.

 

Ceník denních skipasů (Janské Lázně): 

dospělá osoba / dítě

celý den / 690,- Kč / 590,- Kč

do 12:00 hod. / 530,- Kč / 450,- Kč

od 11:00 hod. / 590,- Kč / 510,- Kč

od 12:00 hod. / 530,- Kč / 450,- Kč

od 13:00 hod. / 500,- Kč / 420,- Kč

od 14:00 hod. / 380,- Kč / 320,- Kč

4 hodiny / 610,- Kč / 520,- Kč

 

Sáňkařská dráha

Černohorská sáňkařská cesta je otevřená denně. Půjčovnu saní naleznete v budově kabinkové lanovky v Janských Lázních. Půjčení saní je za poplatek, vstup na Černohorskou sáňkařskou cestu je bezplatný.

 

Běžecké tratě Černá hora

Běžecké tratě jsou připravené a v současné době je upraveno cca 49 km tratí.

 

Hofmanky

 

 Kabinová lanovka

 

 

More

Lesní hrádek Aichelburg

By

 

Lesní hrádek Aichelburg postavil lesní personál panství Maršov jako památník Bertholda hraběte Aichelburga, který se zapsal jako dobrý hospodář a mecenáš východních Krkonoš. Po jeho tragickém skonu 13.5.1861 cítili místní obyvatelé a zejména lesní úředníci potřebu uctít jeho památku postavením veřejného památníku.

More

Probarvený podzim v Krkonoších.

By

I na podzim můžete zažít krásný, nikým a ničím nerušený prodloužený víkend.

Nejste příznivci davu chtivých turistů? Máte rádi svůj klid? Rádi si vychutnáte krásy podzimní přírody v soukromí? Neradi stojíte dlouhé fronty na turistické atrakce? Máte rádi probarvený podzim plný sluníčka a čerstvého vzduchu? V tomto případě jistě naleznete zalíbení v podzimním cestování. Hotel Luční dům Vám poskytne klidné a útulné ubytování v blízkosti kabinové lanovky (černohorský express) na Černou horu. Ta Vám poskytne neutuchající pohled do podzimem vymalované krajiny.

More

Dárkový poukaz hotelu Luční dům

By

Hledáte originální dárek pro Vaše blízké, kamarády či obchodní partnery? Nově hotel Luční dům nabízí svým příznivcům možnost zakoupení dárkových poukazů v různých cenových výších, dle přání klienta. Dárkový poukaz lze použít na konzumaci v hotelové restauraci či na ubytování a služby s tím spojené. Tento atraktivní dárek můžete objednat prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle: +420 731 583 081.

 

Ukázka, jak by mohl vypadat dárkový poukaz pro Vaše blízké.

More

Aquacentrum Janské Lázně

By

Aquacentrum v Janských Lázních nabízí svým návštěvníkům rehabilitační bazén s vodní plochou 230 m², který má hloubku od 1,2 do 1,5 metrů. Je napouštěn teplými minerálními prameny vyvěrajícími v areálu lázní jako Janův a Černý pramen.
V aquacentru můžete vyzkoušet vodní clony, protiproud, masážní a perličková lůžka, vnitřní i venkovní vířivky, kde voda dosahuje teploty 32°C a je v provozu i v zimě. Využít můžete také finskou saunu, parní saunu a zchlazovací bazének. V letní sezóně je otevřena slunečná terasa s lehátky.

More

Jak strávit báječný den s rodinou v Janských Lázních.

By

 

První zastávkou hostů hotelu Luční dům po Janských Lázních může být půjčovna speciálních koloběžek, které jsou určeny na sjezd Černé hory. Lanovka Vás vyveze na Černou horu i s koloběžkami, tam můžete navštívit rozhlednu, která při přízni počasí naskýtá svým návštěvníkům krásné výhledy po okolí.

More

Nová stezka korunami stromů konečně v Krkonoších.

By

Stezka korunami stromů je jistě jedna z nejvyhledávanějších turistických atrakcí vůbec. Nyní Vás s velkou radostí můžeme informovat o začátku výstavby nové v pořadí již třetí stezky v Čechách (Lipno, Beskydy). Zcela ojedinělý projekt stezky korunami stromů vyrůstá v Krkonoších na okraji Janských Lázní, tedy u nás. Bude 1300 metrů douhá a návštěvníky zavede i do podzemí. Stavba by měla být otevřena v červnu 2017.

More