-

+420-731-583-081

542 25, Luční 122, Janské Lázně, Česká Republika

Menu
Nová stezka korunami stromů konečně v Krkonoších.

Nová stezka korunami stromů konečně v Krkonoších.

Stezka korunami stromů je jistě jedna z nejvyhledávanějších turistických atrakcí vůbec. Nyní Vás s velkou radostí můžeme informovat o začátku výstavby nové v pořadí již třetí stezky v Čechách (Lipno, Beskydy). Zcela ojedinělý projekt stezky korunami stromů vyrůstá v Krkonoších na okraji Janských Lázní, tedy u nás. Bude 1300 metrů douhá a návštěvníky zavede i do podzemí. Stavba by měla být otevřena v červnu 2017.

Po vzoru svých předchůdců poskytne svým návštěvníkům dech beroucí výhled nad Krkonošemi, nezaměnitelný adrenalinový zážitek z výšky, sjezd tobogánem, naučné stezky a jako novinku nechá nahlédnout své návštěvníky do podzemní části. Tam budou mít možnost studovat mikrosvět půdy od kořenů po nejmenší živočichy. Naopak nad zemí bude stoupat do výšky až 23 metů. Asi ve dvou třetinách stezky pak bude k výstupu lákat vyhlídková věž, která by měla být vysoká 45 metrů.

Pro velké příznivce těchto turistických atrakcí budeme i nadále sledovat a aktualizovat pousun ve výstavbě nové stezky v korunách stromů. Proto neváhejte a sledujte náš blog či facebook. Krásné zážitky z cest Vám přeje hotel Luční dům.

 

Naposledy změněnosobota, 10 září 2016 15:56
(2 hlasů)
Facebook