-

+420-731-583-081

542 25, Luční 122, Janské Lázně, Česká Republika

Menu

Opatření zavedená proti šíření koronaviru na hotelu Luční dům

By

Vážení hosté,

záleží nám na Vašem i našem zdraví, a proto jsme zavedli přísná pravidla pro bezpečný chod hotelu. Tyto opatření jsou zavedena s citem tak, abyste měli možnost strávit pobyt na hotelu Luční dům v klidném a ničím nerušeném prostředí. Všechny místnosti hotelu pravidelně dezinfikujeme ozónem, při vstupu do hotelu jsou k dispozici dezinfekční prostředky. Stravování v restauraci je omezeno na menší počet lidí, kteří jsou rozsazeni ve větších vzdálenostech od sebe. Režim restaurace je nastavený tak, abychom zabránili jakémukoli riziku.  Personál hotelu při péči o hosty používá hygienické pomůcky, rukavice, roušky a dezinfekci.

 

 

 


Tomáš Janata


 
More

Provoz hotelu Luční dům - Koronavirus - COVID-19

By

Vážení hosté,

hotel Luční dům plně respektuje a reaguje na vzniklou situaci ne jen z důvodu nařízení vlády České republiky, ale i z vlastního přesvědčení od dnešního dne tj. 14.3.2020 ukončuje provoz do odvolaní. 

Tento čas využijeme pro opravy, sanitace, pravidelný servis a v neposlední řadě k vyčištění vzduchu pomocí ozón generátoru, aby vše bylo pro Vás perfektně připraveno při znovuotevření.

Recepce hotelu je k dispozci pro mobilní a elektronickou  komunikaci denně od 6:00 do 18:00 hod.

Mnohokrát děkujeme našim klientům za zájem o ubytování v Janských Lázních a přejeme všem poklidné prožití trochu neklidných časů, hodně zdraví všem.


Tomáš Janata


 
More

Herní krajina Pecka, místo plné zábavy pro děti a odpočinku pro rodiče.

By

Herní krajina Pecka je ráj pro děti i dospělé uprostřed krkonošských lesů, kde se mohou děti rozhlédnout z paroží jelena, projít 15 metrů dlouhou dřevěnou sochou rysa, nebo přejít po lanové stezce mezi čapími hnízdy. Objevte obří mravence a vřetenovku, nory zvířat, nebo velkého dřevěného mloka. 

Herní krajinu Pecka najdete ve Velké Úpě na Portáškách. Po návštěvě Herní krajiny doporučujeme sjet do Velké Úpy na horských koloběžkách. Půjčovnu naleznete přímo u Herní krajiny Pecka.

 

 

More